Ağrılarınızdan Nöralterapi İle Kurtulun!

Kronikleşmiş, müzmin ağrılarınıza eğer ilaçlar iyi gelmiyorsa, sürekli sizi rahatsız eden bel ağrılarınız, baş ağrılarınız, diz ağrılarınız varsa, Nöralterapi ile bundan kurtulabilirsiniz. Romatizmal ve Kas kökenli ağrı, sırt ağrısı, kasık ağrısı, boyun ağrısı, kısaca tüm ağrılarda kullanılan bu tedavi yöntemi oldukça başarılıdır.

Denizli’de Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Op.Dr.Hasan Doğan Tamamlayıcı Tıp konuları ile hastalarının ağrılarını tedavi etmekte ve bu nedenle Denizli ve dışından ve çevre illerden hastalara şifa dağıtmaktadır.

Yıllardır Migren hastası olup hergün ilaç kullanmak zorunda kalan hastaların, bu ağrılarının bir diş çürüğünden, geçirilmiş bir baş-boyun bölgesi ameliyatından kaynaklanabileceğini söyleyen, Dr.Doğan la görüştük.

Kulvar: Doktor bey siz ağrılar konusunda iddialı tedaviler uygulamaktasınız. Bu konuyu açıklar mısınız?

Dr.Hasan Doğan: Ağrı konusu hekimliğin ana konusudur. Hastasını ağrıdan kurtaran hekim her çağda ve  her medeniyette takdir toplayan kişidir. Ağrıyı tedavi, mitolojik anlamda Tanrısal bir sanat olarak görülmüştür hep. Günümüzde ağrı şikayetiyle başvurduğunuz doktordan en fazla elinize tutuşturulan bir reçete alırsınız. Keşke herşey bu kadar basit olabilseydi. Biz kliniğimizde Ağrıya yerinde ve etkin tedavi uygulamaktayız. Bunun için Ozon tedavisi, Nöraltedavi, Laser Tedavisi uygulamaktayız.

Kulvar : Nöralterapi nedir? Hastaları nasıl tedavi ediyorsunuz? Onlara iğne mi yapıyorsunuz, ilaç mi veriyorsunuz ? Fizik tedavi gibi bir şey mi? Nedir?

Dr.Hasan Doğan :Ağrı vücudumuzun bir savunma sistemidir. Aslında yararları da var. Baş ağrısı çeken kişi, eğer beynindeki bir ur nedeniyle bu ağrıyı çekiyor sa, o ağrıyı tedavi etmeniz hastayı ölüme götürür. Önce sebebini tespit etmeniz gerekir. Eğer ağrının temelinde kurtulmanız gereken bir sorun varsa, Bel fıtığı, Diz aşınması, omuzda geçirilmiş bir darbe ve kazadan kaynaklanan bir ağrı ise, Migren se, bunu Ağrının tedavi edilmesi gerekir. Biz belirli noktalara, hücre yenileyici bir ilaçla, ozonla enjeksiyonlar yaparak, yada laser uygulayarak, yada manyetik alan uygulamalarıyla tedavi uyguamaktayız.

Kulvar: Başarı oranınız nedir? Ne kadar sıklıkta uygulamaktasınız.

Dr. Hasan Doğan:  Şimdiye kadar ki tecrübelerime dayanarak  % 80 iyileşme görülmektedir. diyebilirim . Bu tedavi haftalık seanslar halinde uygulanmaktadır. Haftalık aralarla  toplam 10 doz uygulamak genel yaklaşımdır. Ama biz hastaya göre bir tedavi protokolu belirlemekteyiz.

CategoryMakaleler

İletişim:        0(258) 265 32 64